KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6088384
nr 608 8384
Akvarell
sign. C E C, Carl Egron Cambell, (1883-1967), landskap, 25x17
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2009
kl 17:51:09
1/11 18:42:56
Signe Persson-Melin (f. 1925)